Krajalnica alexis

Krajalnica maga 612p to wydajne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przydaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do prostych jak sery. Dobre materiały i delikatne wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na życie jej w szlachetności i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi człowiek może zostać szybko wdrożony w obecne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica tworzona jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest dodatkowe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i możliwe do dokonania w krótkim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować zaś nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych sklepach kiedy i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w złych cenach. Urządzenie odkłada się z wielu czynników, które mogą stać zamienione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacje modelu.