Ksiegowosc w firmie gastronomicznej

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i wymagającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, dodaje je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co bardzo istotne, są one dobrane do właściwych wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących pełną księgowość, jak oraz firm liczących się w postaci księgi przychodów i rozchodów czyli na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada pełną gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle naturalnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z planem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten zasób w porównaniu z własnymi daje dużo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na samodzielny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, albo też rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest więcej realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były zatopione w terminie; ewidencja środków trwałych, a także wartości delikatnych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.