Program ksiegowy amerykanka

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w otoczeniu Windows, są niezwykle funkcjonalne oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak wciąż grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Są jeszcze firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w obecne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania i szans w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem programu jest element Płace. Daje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten daje też na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może obecne stanowić daleko interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może ograniczać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została wymyślona w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i planowane koleje w przepisach, które z dalekich powodów mogą po prostu nie dojść do grup klasycznej.